تبلیغات
یک جرعه آفتاب

یک جرعه آفتاب
قالب وبلاگ

وَ لَقَدْ كَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ (انبیاء:105)

در «زبور» بعد از ذكر (تورات) نوشتیم: «بندگان شایسته‏  ام وارث (حكومت) زمین خواهند شد!»


*****************************************************

 جرعه نوشت:

ما که از مرضای قلبی داخلی توقعی نداریم که مثلا الان بیایند در محکومیت قاتلان شهید طلبه ناهی از منکر مطلبی بگویند یا بنویسند. یا مثلاً از علی مطهری توقعی نداریم که بیاید در مجلس  فریاد بزند:" اگر بر این مصیبت مردی بمیرد رواست". یا مثلاً از آنهایی که از حقوق بشر دم می زنند.
ما که از سازمان ملل خودفروخته به صهیونها و آمریکا توقعی نداریم بیاید و در مورد گرونگانگیری یا شهادت مزربانانمان توسط سلفی های بی دین بی همه چیز موضع گیری کند علیه سلفی ها. ما که از احمد شهید توقع نداریم بیاید و ثابت کند شرف دارد و دغدغه حقوق بشر را و علیه سلفی های سلاخ و آدم کش موضع بگیرد.
ما از هیچ کارگردان سفارتی توقع نداریم که از این ماجراها فیلم بسازد که مبادا به گوشه قبای جشنواره های غرب بربخورد. توقع که سهل است ما حتی عادت نداریم روزنامه های زنجیره ای مثلا فردا بیاید اینها را چنان تیتر کند که عاملان اصلی ماجرا، اسرائیل، آمریکا و وهابیت، سیبل انتقاداتشان باشد. نه طلبه ناهی از منکر بانوی نارنجی پوش اوکراین است و نه رنگ خون نارنجی است که به مذاق اربابان آنور آبی خوش بیاید.
ما حتی از هیچ کدامشان توقع نداریم که نیایند و نمک نپاشند به زخم حزب الله. به زخم خانواده این عزیزان. ما هیچ توقعی نداریم. ما هدف داریم. و برای هدفمان هر کاری می کنیم. فحش خوردن که سهل است. جان هم می دهد حزب الله برای هدفش. ما آرمان حضرت امام را بالای دست گرفته ایم و می رویم جلو و فریاد می زنیم: جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم

 
[ دوشنبه 4 فروردین 1393 ] [ 22:16 ] [ زینب علی اشرفی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


أنزَلَ عَلیه الِکتابَ نوراً لاتطفأُ مصابیحُهُ و سراجاً لا یَخبُو تَوَقُّدُهُ....
خداوند قرآن را بر پیامبر نازل کرد، نوری که چراغهایش خاموش نمیشود و چراغی که شعله اش فرو نمینیشند....
خطبه 198 نهج البلاغه

امکانات وب